Ogłoszenie

Zajrzyj na forum handlowe i zobacz co możesz kupić!

#1 2013-12-23 15:13:12

Bitch

Nowy Użytkowink

Mmmm

[align=center]http://img197.imageshack.us/img197/2116/vmmp.png[/align]
Young Orginal Baby Gangsta To czarnoskóra grupka nastolatków
zamieszkujących osiedle Jefferson obok kościoła. Tutejsi nastolatki mają po 12-15 lat
lecz własciciel całego gangu młodziaków ma ponad 19 lat.
mówi się iż co każdą noc wychodzą tagować sciany aby zdobywać respekt u sojuszujących gangów
Głównie tagują sciany lecz czasem w nocy wychodzą grupą na osiedlu aby handlować towarem. W dzień można ich spotkać zwykle w domach.
Tutejszy gang młodziaków często wchodzi w kłótnie z Crips. Ich kolor "nacji" jest to ognisty czerwony.[/b]


[align=center]http://img14.imageshack.us/img14/9579/yptb.png[/align]

[align=center]Rok 1999, 15 kwietnia godzina 15
19 letni Paul wpada w złość z powodu zlikwidowania domu za brak opłat, więc postanawia
zrobić wynajem, wiesza ulotki na słupach o wynajem, zajmuje mu to około godzine

1 dzień później
Po 1 dniu około godziny 14 puka ktoś do drzwi jest to 15 letni czarnoskóry nastolatek
z dredami. Pyta co i jak ile za opłaty i tym podobne. Paul mu obmawia iż za wynajem jest ponad 7 za dzień, 1 pokój oraz łazienka.

Po chwili zastanowienia wynajmowca zgadza się za oferte, daje opłate za 1 dzień oraz wprowadza się.
Paul bacznie go obserwuje czy on nic mu nie zagrozi.

Wieczór tego samego dnia
Paul wchodzi do pokoju kolesia i pyta go jak się nazywa i tym podobne.
Po tym jak Paul go bardziej poznał mówi do niego: E'y, może wyskoczymy gdzieś hę?
Willson zgadza się, Paul i Willson idą do klubu nocnego.

Następnego dnia, wieczór
Dobra słuchaj ten dom zostanie zlikwidowany za brak opłaty... Jak mi pomożesz zmniejsze ci stawke dzienną czaisz?
Okej, słuchaj mam taki plan mam trochę narkotyków w schowku i posprzedajemy go na dzielnicy nocą.

Lecz Willson mówi iż to jest psychopatyczne aby sprzedawać dragi, nie zgadza się

Willson kur-wa nie rozumiesz tego? Ten dom zostanie zniszczony, jeżeli chcesz to w ogóle nie będziesz płacił czaisz już?

Willson zgadza się już na takową oferte więc biorą narkotyki oraz idą na osiedle, sprzedają czarnuchom z dzielnicy

Następnego dnia, rano
Wtem do ich drzwi ktoś puka.
Paul podchodzi do drzwi oraz otwiera, tam stoją 2 osoby w niebieskiej bandanie, biorą zamach i uderzają w twarz Paul'a
oraz uciekają. Paul od tego dnia ma wielką chęć się zemscic więc podchodzi do swoich znajomych ziomków z dzielnicy oraz im mówi:
Dobra słuchajcie, czy ktoś wie kto nosi niebieskie bandany?
1 z ziomków odpowiada: Wiem, są to Cripsy zamieszkują willowfield, tam na willowfield jest ich mniej niż na East Los Santos
jest ich tam około 2, 1 ma broń glock.

Wtem Paul Mysli oraz po chwili mówi: Dobra kurwa, To co, że mają glocka dziś wieczorem zstąpimy do nich z nożami chuba, że się cykacie
hę?

Pfff... No jasne iż nie, mam w zanadrzut pare czerwonych bandan aby nie wiedzieli iż to my, ja znam Cripsów i oni znają mnie więc by było źle
jakby wiedzieli iż to my..

Tego samego dnia wieczór
Paul wychodzi na osiedle, czekają na niego jego 3 ziomy z nożami i bandanami  czerwonymi

Dobra, idziemy...

Wtem wchodzą do savanny oraz podjeżdzają na Willowfield

Dobra, 2 idzie z tyłu my idziemy z boku, uderzacie ich w potylice aby zemdlali oraz robicie im tatuaż nożem z napisem YOBG pionowo.

Wtem jak mówił Paul, tak to wykonali, uciekli savanną na osiedle, po 5 minutach przyjeżdza karetka i policja na Willefield

Nazajutrz wieczór[b]

Paul dzwoni do swoich ziomków i mówi im aby wbijali do niego, ma ważną sprawe
Po paru minutach już są

Dobra, słuchajcie po tamtym ataku obmyslałem możliw iż dla was smieszną rzecz a więc Chodzi o to iż
chciałbym założyć gang koloru czerwonego, wiem, że to szalone ale tylko pomyslcie.. Respekt na dzielnicy.

Jego ziomki smieją się oraz 1 mówi:

Taa smieszne, naprawde smieszne.... Ty na serio?

Paul odpowiada:

Tssa... A jak myslałeś, aby zrobić wam 1 żart abyscie przyjechali do mnie ? No kurwa pomyśl sobie, nie żartuje.

Zapadła 5 minutowa cisza lecz po chwili odpowiadają chórem:

No dobra, jakie masz plany co do tego?

Paul zaczyna kręcić oczami, chwile się zastanawia i mówi:

Wiem... Handlować narkotykami głównie oraz tagować mury czai-cie?
Tssa..
Dobra te czerwone bandany się przydadzą zapewne... Moge wam ufać c'nie?
Tssa..

Dobra, może jutro sobię potagujemy sciany hę?
Okej wpadniemy jutro, a czekaj mam jeszcze 1 pytanie, jak się naziemy?

Paul się zastanawia i szybko odtakowuje:

Young Orginal Baby Gangsta?

No dobra, może być wpadniemy jutro potagować phe-he![/align]

[b]I od ataku na crips powstał gang YOBG



http://img547.imageshack.us/img547/7873/0yhr.png

Double Orginal Gangsta- Jest to osoba która działa tym całym "pociągiem"
to on steruje gangiem, ma najwyższy szacunek w gangu może być nim tylko 1 osoba.

Paul_Went



Orginal Gangsta- Prawa ręka Double, gdy nie ma Double to on steruje gangiem, może dawac wynajmy innym czarnuchom

Copy Gangsta- Jest to zazwyczaj 15 latek, co dopiero wstąpił do gangu oraz posiada czerwoną bandane, rozkazuje samym sobą nikim więcej, może nosić tylko pistolet

Outsider- Jest to osoba która dowiedziała się co dopiero o gangu, jest pod okiem rang wyższych, w gangu jest gównem niczym więcej. Może nosic tylko nóż

Chilldren- Osoba która co dopiero ma wynajm, jest ona tak zwana ponieważ nic nie wie tylko ma zwyczajny wynajm. Gdy znajdzie się u tej osoby jakaś broń zostanie ta osoba zabita.


http://img801.imageshack.us/img801/8403/1ppo.png

Witam, chciałbym założyć takowy gang ponieważ mam zamiłowanie do rozgrywki jako gang

Zaptem jak będe prowadził ten gang?: Zwyczajnie, tak jak wszyscy będe przyjmował zwykłych ogarniętych ludzi którzy znają język czarnuchów jak "Tagowanie" "Bania"

Outsiderem zostaje osoba która ogarnia RP, tym gorsze RP, tym mniej szans na dostanie się na Out Sidera, dostanie się na Out Sidera
Wymaga sprawnego poziomu RP. Wiem iż historia nie ma sensu, lecz po co komu historia? Historia to przeszłość a ważniejsza jest przyszłość, ważniejsza jest gra IC a nie aplikacja. Zaptem pozdrawiam Ciasteczkowy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothic-rpg.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.creeperstyle.pun.pl www.everquest.pun.pl www.reborn-clan.pun.pl